KONVERENTS ON EDASI LÜKATUD! Konverents Aleksander Niine 110 / Maastikuarhitektuuri väljakutsed kliimamuutustes

Seoses kujunenud olukorraga ja valitsuse soovitusega, anname teada, et rahvusvaheline konverents “Aleksander Niine 110 / Maastikuarhitektuuri väljakutsed kliimamuutustes” on edasi lükatud. Konverents toimub sügisel, täpsemat infot jagame jooksvalt.

Tallinna Botaanikaaed korraldab koos Eesti Arhitektide Liidu ja Eesti Maastikuarhitektide Liiduga rahvusvahelise konverentsi „Maastikuarhitektuuri väljakutsed kliimamuutustes”, mis on suunatud kõigile, kelle tegevusest sõltub kaasaegse linnakeskkonna ruumikvaliteet – linnaplaneerijatele, maastikuarhitektidele, arhitektidele, aednikele – nii spetsialistidele kui otsusetegijatele. Konverents küsib, millist elukeskkonda me omale linnas soovime ning milliseid samme on vaja astuda toimetulekuks kliimamuutusega.

Konverents on pühendatud Eesti esimese maastikuarhitekti Aleksander Niine 110. sünniaastapäevale. Aleksander Niine on Eesti haljastuskultuuri üheks teerajajaks, kes sai oma hariduse Inglismaal Readingi Ülikoolis, uuris ja suunas tugevalt maastikuarhitektuuri ja iluaianduse arengut Eestis, töötades nii ERKI õppejõuna, TA teadurina kui Tallinna Botaanikaaia maastikuarhitektina.

Konverentsile on kutsutud esinema eksperdid nii Eestist kui välismaalt, kes tutvustavad visioone, ühiskondlikke kokkuleppeid ja uudseid praktikaid toimetulekuks kliimamuutustega linnades.

KONVERENTSI PÄEVAKAVA

Kohad on täis. Konverents salvestatakse ja on järelvaadatav.