Algas fotokonkurss „Imekaunis botaanika“

Täna 15. mail algas fotokonkurss „Imekaunis botaanika“.

Kevad on aastaaeg, mis on tulvil igapäevaseid muutusi: raagus oksad kattuvad uskumatu kiirusega hiirekõrvul lehekestega ning veel eile tihkelt kokku pakitud õienupud võivad üleöö muutuda lopsakateks ja värvikirevateks õiteks. Selle üürikese ilu ja värskuse igaveseks jäädvustamiseks on Tallinna Botaanikaaed, Fotoluks ja fotograafide teemaveeb „Fotojutud“ ellu kutsunud fotokonkursi „Imekaunis botaanika“.

Kõik foto- ja taimesõbrad, kes soovivad konkursil osaleda peaksid kuni 14. juunini võtma ette käigu Tallinna või Tartu botaanikaaeda, et jäädvustada selle erilise kevade hetked. Teretulnud on nii kaadrid suurematest ja väiksematest botaanilisest imedest, kui ka maastikupildid ning kaadrid maastikul toimetavatest lindudest, loomadest ja putukatest; otse loomulikult ei välista me ka inimesi. Iga osaleja saab esitada konkursile kuni 5 pilti.

Pilte saad vaadata ja nende üleslaadimine konkursile esitamiseks toimub keskkonnas https://fotojutud.ee/konkurss/botaanika ning  konkursi kodukorra ja tingimused leiate siit.

Haara kaasa fotoaparaat ja sõbrad, veeda kaunis päev botaanikaaias ning võida fotokonkurss!