23.10 Konverents Aleksander Niine 110 / Maastikuarhitektuuri väljakutsed kliimamuutustes

Kevadel edasi lükatud Aleksander Niine 110. sünniaastapäevale pühendatud konverents toimub 23. oktoobril Tallinna Ülikoolis

Tallinna Botaanikaaed koos Eesti Arhitektide Liidu ja Eesti Maastikuarhitektide Liiduga korraldab 23. oktoobril 2020 rahvusvahelise konverentsi Maastikuarhitektuuri väljakutse kliimamuutustes, mis on suunatud kõigile, kelle tegevusest sõltub kaasaegse linnakeskkonna ruumikvaliteet – linnaplaneerijatele, maastikuarhitektidele, arhitektidele, aednikele – nii spetsialistidele kui otsusetegijatele. Konverents küsib, millist elukeskkonda me omale linnas soovime ning milliseid samme on vaja astuda toimetulekuks kliimamuutusega.

Konverents on pühendatud Eesti esimese maastikuarhitekti Aleksander Niine 110. sünniaastapäevale. Aleksander Niine on Eesti haljastuskultuuri üheks teerajajaks, kes sai oma hariduse Inglismaal Readingi Ülikoolis, uuris ja suunas tugevalt maastikuarhitektuuri ja iluaianduse arengut Eestis, töötades nii ERKI õppejõuna, Teaduste Akadeemia teadurina kui Tallinna Botaanikaaia maastikuarhitektina.

Konverentsile on kutsutud esinema eksperdid nii Eestist kui välismaalt, kes tutvustavad visioone, ühiskondlikke kokkuleppeid ja uudseid praktikaid toimetulekuks kliimamuutustega linnades.

KONVERENTSI PÄEVAKAVA


VEEBIKONVERENTSILE REGISTREERIMINE JÄTKUB 22. OKTOOBRINI SIIT.
 Kevadel registreerunud seda uuesti tegema ei pea ja on oodatud konverentsil osalema Tallinna Ülikooli Mare õppehoonesse, auditoorium M-218.

NB! Toimumiskoht on muutunud! Konverents toimub Tallinna Ülikoolis.

Lisainfo: info@maastikuarhitekt.ee