Õuevõimlemine botaanikaaias 23. ja 30. mail

Tallinna Botaanikaaed ja võimlemisühing Idla Eesti Selts tähistavad oma juubeliaastat ning kutsuvad huvilisi õuevõimlemisele.

Mitmel pühapäeval saab head energiat ammutada Idla pargivõimlemisega. Kunagise Eesti võimlemise suurkuju Ernst Idla loodud liikumismetoodika on dünaamiline, lihtne, haarav ega eelda mingit eriettevalmistust. Idla võimlemise eesmärgiks on tervis ja elurõõm, keha valitsemine, koordinatsioon, heaolu. Harjutusi tehakse nii kombineeritult liikumisel muusika saatel ja ka lihtharjutustena. Vahendina kasutatakse palle, mis lisab tundi alati mõnusat elevust.

Maikuine õitsev ja linnulaulu täis Botaanikaaed pakub ka rohkelt silmailu. Lisaks võimlemisele saab tutvuda kogu Botaanikaaia näituste ja aedade alaga.

Vali endale sobiv aeg ja registreeri end sellel lingil.

P 23. mail kl 14.00 – 15.00

P 30. mail kl 14.00 – 15.00

Osalemine sissepääsupiletiga.

Õuespordile kehtestatud piirangute tõttu saame lubada gruppi kuni 9 osalejat. Kui grupp on täis, saab jätta oma andmed ootelisti.

Õuevõimlemise tunde viivad läbi litsentseeritud Idla juhendajad Kai Randrüüt ja Lilja Normak. Kai Randrüüt on tunnustatud Idla metoodika koolitaja, juhendaja ja treenerite mentor. Ta on olnud Idla metoodika Eestisse toomise eestvedaja ning panustanud selle võimlemissüsteemi hoidmisesse ja arengusse. Ta on tegev ka suurte võimlemispidude korraldajana.

Lilja Normak on olnud Idla võimlemise juures aastast 2014. Ta kuulub Idla Eesti Seltsi juhatusse ning juhendab Idla võimlemisrühma Tallinnas. Piirangute tõttu on rühma tunnid alates jaanuarist toimunud õues.

Võimlemise asukoht: magnooliate juures, vihmase ilmaga Sirelite platsil telgi all.

Lisainfo: 51 72 113

Idla Eesti Selts