Külastuskeskus ja kassa 10-19, avamaa 09-20, kasvuhooned 11-19, territoorium suletakse 21.00

Ühisekskursioon Teletorniga “Troopikast taevasse saab 10 minutiga”

Tallinna Botaanikaaed on rännak ruumis, kus õpime märkama looduses peituvat ilu. Ekskursioonil Botaanikaaias rändame vihmametsast kõrbesse. Külastame koos giidiga Vahemere igihaljast metsa, heidame pilgu Austraalia ja Uus-Meremaa omapärastele taimedele, jalutame Ameerika ja Aafrika kõrbetes ning naudime vihmametsa lopsakust. Retke käigus kuulame lugusid põnevatest taimedest ja näeme mitmeid olulisi tarbetaimi. Huvitav on kohtuda ananassi, papaia, kakaopuu, musta pipra, huulepulgapuu ja puuvillapõõsaga. Üllatusi ja äratundmisrõõmu pakuvad ka avamaa kollektsioonid ning meelteaed. Tallinna Botaanikaaed on tuhandete taimede kodu, kuhu olete alati oodatud.

Tallinna Teletorn on rännak ajas, kus õpime tundma ja kuulama ajaloos peituvaid lugusid. Ekskursioonil Tallinna Teletornis avaneb ainulaadne võimalus teha ringkäik Teletorni kõrgustesse! Rändame ajas tagasi nõukogude perioodi ja tutvume interaktiivse püsiekspositsiooni põhjal Eesti kõrgeima hoone erilise ajalooga. Küsimused, millele teiste seas vastused leiame – mis põhjusel Teletorn rajati ja miks just Kloostrimetsa? Arutleme selle üle, milline on torni tähtsus tänapäeval ja saame teada, miks kutsutakse Teletorni saatejaamaks. Lõpetuseks tõuseme taevakõrgustesse 21. korrusel, kust avaneb imeline vaade Tallinnale.

PIKKUS: 1h Tallinna Teletornis ja 1h Tallinna Botaanikaaias
HIND: 14 eur õpilane. NB! Iga 10. õpilase kohta saab üks õpetaja programmile tasuta
GRUPI SUURUS: Ekskursioonigrupi suuruseks soovitame kuni 25 inimest

Hoia end kursis botaanikaaia sündmustega ja liitu uudiskirjaga

chevron-downarrow-up linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram