Külastuskeskus ja kassa 10-19, avamaa 09-20, kasvuhooned 11-19, territoorium suletakse 21.00

Laste sünnipäevad

Laste sünnipäevapeo muudavad meeldejäävaks botaanikaaia metoodikute poolt läbiviidavad huvitavad ja harivad programmid taimemaailmast.  Laste sünnipäevad toimuvad Palmimaja õppeklassis.

Laste sünnipäevad botaanikaaias

Laste vanus 6-9 ja 9-13 aastat
Grupis kuni 15 last
Ekskursiooni kestus 30 või 60 minutit

Viljade põnev maailm
Õpime üheskoos tundma viljade põnevat ja mitmekesist maailma. Tegevuse käigus saame teada, miks taimed viljuvad, milliseid vilju on olemas ning saame näha ja katsuda huvitava kuju ja erineva suurusega vilju, mis on kogutud erinevatelt mandritelt. Kasvuhoonetes saame ära arvata, otsida ja leida erinevaid põnevaid vilju.

Tarvilikud taimed meie elus
Tegevuse käigus kuuleme lugusid põnevatest taimedest ja näeme inimesele olulisi tarbetaimi kogu maailmast. Mängime otsimismängu ja püüame lõhna järgi taimi ära tunda. Tutvume tähtsamate vürtsi-, toidu-, ravim- ja kiutaimedega.

Retk vihmametsast kõrbesse
Põnev ja hariv loodusretk kasvuhoonetes, mille käigus külastame Vahemere igihaljast metsa, jalutame Ameerika ja Aafrika kõrbetes, naudime vihmametsa lopsakust, heidame pilgu Austraalia ja Uus-Meremaa omapärastele taimedele. Mängime otsimismängu ja märgime suurele maailmakaardile taimede looduslikud kasvukohad.

Toataimed – minu rohelised sõbrad
Tutvume tuntud ja vähemtuntud kodudes kasvatatavate taimedega. Tegevuse käigus õpime tundma taimede kasvunõudeid. Otsime toataimi Aafrikast ja Aasiast, Indiast ja Austraaliast, Ameerikast ja Jaapanist. Mängime kaartidega otsimismängu, mille käigus tuleb foto järgi üles leida 3 elustaime. Lemmiktaimest joonistame pildi.

Lisainfo ja broneerimine: tel 5919 1797 (E-R), e-post: rent@botaanikaaed.ee

Hoia end kursis botaanikaaia sündmustega ja liitu uudiskirjaga

chevron-downarrow-up linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram