Külastuskeskus ja kassa 10-19, avamaa 09-20, kasvuhooned 11-19, territoorium suletakse 21.00
Mägiaed Tallinna Botaanikaaed
Mägiaed Tallinna Botaanikaaed

August on Tallinna Botaanikaaias Rumeenia kuu

Avaldatud: 05.08.22

Oma 60. sünnipäeva tähistamiseks kehastus Tallinna Botaanikaaed alates eelmise aasta kevadest Taimeriigi Suursaatkonnaks, pakkudes käesoleva aasta lõpuni igakuiselt Eestis resideeruvatele saatkondadele võimalust tutvustada botaanikaaias oma riiki. Augustikuu on Rumeenia looduse ja kultuuri päralt.

Laupäeviti, 6., 13. ja 20. augustil kell 12.00 viib botaanik Urmas Laansoo huvilised ringkäigule Rumeenia päritolu taimede juurde. Ringkäigul botaanikaaias saab teada, kui palju kasvab Rumeenias taimi, mis on Rumeenia rahvuspuu ja rahvuslill ning milliseid Rumeenia päritolu taimi saab Eestis kasvatada. Ringkäigule pääseb botaanikaaia tavapiletiga. Registreerimine aadressil https://bit.ly/Rumeeniataimed

6.-23. augustini esitleb Rumeenia suursaatkond botaanikaaia Palmimajas näitust “Aia võlu”. Näitusel eksponeeritavad maalid pärinevad Rumeenia ühe suurima, Jibou botaanikaaia kaasaegse kunsti kollektsioonist.

Augustis on botaanikaaia kasvuhoonetes ja avamaal kasvavad Rumeenia päritolu taimed tähistatud Urmas Laansoo poolt koostatud infosiltidega.

Tallinna Botaanikaaed on avatud iga päev kell 10.00-19.00. Botaanikaaia tavapilet suvehooajal on 6 eurot, sooduspilet 3 eurot.

Veel uudiseid

Hoia end kursis botaanikaaia sündmustega ja liitu uudiskirjaga

crosschevron-downchevron-leftchevron-rightarrow-uparrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram