Kassa 11-16, avamaa 11-16, kasvuhooned 11-16

Haljaspistikute õpituba ja sügisene taimekaitse

Avaldatud: 11.04.23

15. ja 16. septembril kell 12.00-14.00 viivad botaanikaaia spetsialistid Tiina Marjapuu ja Pille Hermann läbi haljaspistikute õpitoa ja sügisese taimekaitse õppekäigu.

Haljaspistikute tegemine on taimede vegetatiivse paljundamise võte, mis võimaldab saada sordiehtsaid järglasi. Samuti aitab selline meetod talvitada armsaks saanud, aga suvega liiga suureks kasvanud taimi, mis meie kliimatingimustes õues talve üle ei ela. Õpitoas tutvutakse lihtsamate töövõtete ja vajalike vahenditega ning harjutatakse kätt.

Sügisel, veel enne kui saak on koristatud, on aeg mõelda uuele hooajale. Tegelikkuses algab taimekaitse uus hooaeg enne, kui eelmine lõppeda jõuab. Juba sügisel paneb aednik aluse järgmise aasta õnnestusmistele. Õpitoale järgneval taimekaitse õppekäigul algusega kell 13.00 vaatame, mida õnnestub järgmise aasta hüvanguks ära teha.

Päevakava:

15.09 kell 12.00 õpituba (eesti keeles), KOHAD TÄIS!
15.09 kell 13.00 taimekaitse õppekäik (eesti keeles)

16.09 kell 12.00 õpituba (eesti keeles), KOHAD TÄIS!
16.09 kell 13.00 taimekaitse õppekäik (eesti keeles)
  

REGISTREERU SIIN. Kogunemine kassa juures, taimekaitse ringkäik jätkub territooriumil ning õpituba toimub Palmimaja õppeklassis.

Osalemine botaanikaaia tavapiletiga.

Kohtume botaanikaaia kassa juures!

Veel sündmuseid

Hoia end kursis botaanikaaia sündmustega ja liitu uudiskirjaga

crosschevron-downchevron-leftchevron-rightarrow-uparrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram