Külastuskeskus ja kassa 10-19, avamaa 09-20, kasvuhooned 11-19, territoorium suletakse 21.00
Meelte Aed
Meelte Aed

Kuraatorituur Meelte Aias 10.08

Avaldatud: 06.05.24

Meelte Aia kuraator ja Tallinna Botaanikaaia vanemaednik Ave Visnapuu viib 10. augustil kell 12.00 huvilised kuraatorituurile Meelte Aeda, kus ta tutvustab toidutaimi ja nende kasvatamist.

2015. aastal rajatud Meelte Aias kasvavad peamiselt tarbetaimed, näha saab nii tuntud kui ka uusi ja põnevaid liike. Suure osa kollektsioonist moodustavad maitse- ja ravimtaimed, tutvustatakse nii Eestis kasvatatavaid teravilju ning kiu- ja õlitaimi kui ka mitmesuguseid köögi- ja juurvilju. Kogus on palju üheaastaseid taimi, mis võimaldab väljapaneku liigilist ja sordilist koosseisu igal aastal muuta. Meelte Aed on mõeldud nii asjatundjatele kui ka hobiaednikele, ravimtaimehuvilistele, toidugurmaanidele ja kooliõpilastele. Samuti on pööratud tähelepanu erivajadustega külastajatele – Meelte Aias saab taimi kogeda kõikide meeltega: vaadata, puudutada, nuusutada, vahel ka maitsta ja isegi kuulata.

Kogunemine Meelte Aias, osalemine sissepääsupiletiga.

Veel sündmuseid

Hoia end kursis botaanikaaia sündmustega ja liitu uudiskirjaga

crosschevron-downchevron-leftchevron-rightarrow-uparrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram