Külastuskeskus ja kassa 10-19, avamaa 09-20, kasvuhooned 11-19, territoorium suletakse 21.00

Laupäeval tutvustatakse Tallinna Botaanikaaias kevadisi õitsejaid ja aiatöid

Avaldatud: 02.05.23

Sel laupäeval, 6. mail kell 12.00-15.00 on Tallinna Botaanikaaias teemapäev “Kevadised pärlid”, mille käigus toimuvad ekskursioonid ja pikeerimise ning taimekaitse töötoad.

Teemapäeval saab spetsialistide käe all tutvuda kevadise botaanikaaiaga. Maikuus õitsevad botaanikaaias värviküllased sibullilled ja varased päikeseliste mäestike või varjurikaste metsaalade püsikud. Heledas õievahus on ka mitmed puud ja põõsad.

Teemapäeval viib Tallinna Botaanikaaia taimekaitsespetsialist Pille Hermann läbi ringkäigu, kus tutvustab aiandushuvilistele taimsete leotiste ja tõrjevahendite valmistamist.

Kuna kevad on ka seemnete külvamise aeg, siis juhendab Tallinna Botaanikaaia aednik Tiina Marjapuu töötuba, kus jagab olulisi näpunäiteid taimede pikeerimiseks. Osalejail on võimalik enesele ka mõned taimed kasvama panna.

Ekskursioonid ja töötoad on eelregistreerimisega ning sissepääsupiletiga. Pikeerimise töötoas osalejate arv piiratud! Registreeruda saab aadressil bit.ly/kevadisedparlid.

Eesti- ja venekeelsed ekskursioonid algavad kell 12.00 kassa juures. Laste töötuba algab kell 13.00 Palmimaja õppeklassis ja pikeerimine kell 14.00 Meelte aias. Taimekaitse ringkäik on kell 13.00.

Tallinna Botaanikaaed on avatud iga päev kell 10.00-19.00.

6. mai päevakava:

12.00 Ekskursioon “Kevadised pärlid” (Tiia Jaanus)
12.00 Ekskursioon “Kevadised pärlid” vene keeles (Maria Strukova)
13.00 Taimekaitseekskursioon “Taimelt taimele” (Pille Hermann)
13.00-15.00 Lastele töötuba “Lillekimbu valmistamine” (Ave Visnapuu)
14.00 Pikeerimise töötuba (Tiina Marjapuu)

Hoia end kursis botaanikaaia sündmustega ja liitu uudiskirjaga

crosschevron-downchevron-leftchevron-rightarrow-uparrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram