Kassa 11-16, avamaa 11-16, kasvuhooned 11-16
Aet Alev_Kilg Botaaniline illustratsioon Tallinna Botaanikaaias
Aet Alev_Kilg Botaaniline illustratsioon Tallinna Botaanikaaias

Loeng “Botaaniliste illustratsioonide võlumaailm” 13.04.24

Avaldatud: 22.02.24

Botaaniliste illustratsioonide imelist maailma tutvustab oma loengus Tallinna Botaanikaaia Talveaias 13. aprillil kell 11.00 Aet Alev-Kilg.

Aet Alev-Kilg on lõpetanud Eesti Kunstiakadeemia 1995. aastal moekunsti erialal. Ligi 20 aastat tegutses ta aktiivselt moe valdkonnas. Üheksa aastat tagasi Hollandisse elama kolides avastas Aet enda jaoks botaanilise kunsti ja illustratsiooni. Aastast 2016 on Aet Hollandi Botaanilise Kunsti Ühingu liige. Tema töid on mitmes erakogus ja neid on näha ka nii mõnegi pakendi kujunduses.

Loengus tuleb juttu sellest, mis on botaaniline kunst ja mis on teaduslik illustratsioon. Miks sellega ka tänasel päeval ikka veel tegeletakse?

Näeb väikest ülevaadet botaanilise kunsti kujunemisest läbi ajaloo kuni tänase kunstivooluni. Botaanilise kunsti harrastajaid on praegu kogu maailmas päris palju. Mis on see – mis neid ühendab ja ka kokku toob?

Botaaniline illustratsioon aitab tunnetada ja tundma õppida looduse ilu, rütme ning harmooniat.

Hind: 15 eurot (sisaldab ka sissepääsu botaanikaaeda).

Registreeri oma osalus SIIN.

Aet Alev-Kilg botaanilise illustratsiooni kursus Tallinna Botaanikaaias

Aet Alev-Kilg

Veel sündmuseid

Hoia end kursis botaanikaaia sündmustega ja liitu uudiskirjaga

crosschevron-downchevron-leftchevron-rightarrow-uparrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram