Külastuskeskus ja kassa 10-19, avamaa 09-20, kasvuhooned 11-19, territoorium suletakse 21.00
Anita Walmsit Sachs botaanilisest kunstist
Anita Walmsit Sachs botaanilisest kunstist

Meistriklass – Anita Walsmit Sachs botaanilisest kunstist

Avaldatud: 08.05.24

9.-11. augustil toimub botaanilise kunsti kursus, mida viib läbi Hollandi legendaarne botaanilise kunsti õpetaja Anita Walsmit Sachs. Walsmit Sachs on tuntud nii kodumaal kui kogu maailmas. Tema 30 aasta jooksul tehtud töid leidub mitmetes muuseumikogudes, galeriides ja erakogudes.

 

Asukoht: Tallinna Botaanikaaia Palmimaja
Aeg:
 9.-11. august kell 10.00-16.00
Juhendaja: 
Anita Walsmit Sachs, Hollandi Botaaniliste Kunstnike Liidu asutaja (kursus toimub inglise keeles)
Hind: 
300 eurot
Osalejate arv: 12
Registreerumine: KURSUS ON TÄITUNUD!

 

Walsmit Sachsi kursus on eriline ja arvatavasti ka ainukordne võimalus Eestis tuntud meistri õpetusest ja kogemusest osa saada. Walsmit Sachsil on peen oskus ja anne suunata kunstnikku selles, mis just tema arenguteel oluline on.

Kursus on mõeldud kõigile, kel sügavam huvi botaanilise illustratsiooni vastu. Osalemiseks on vajalik varasem maalimis- või joonistamiskogemus.

Anita Walsmit Sachsi kursust aitab korraldada tema õpilane, EKA vilistlane Aet Alev-Kilg. Alev-Kilg elab paregu Hollandis ja on viinud ka ise viimastel aastatel Eestis, sealhulgas Tallinna Botaanikaaias läbi mitmeid botaanilise illustratsiooni kursusi.

Kursuse sisu puudutavate küsimustega on võimalik pöörduda Aet Alev-Kilgi poole aadressil aet.alev@gmail.com

Veel sündmuseid

Hoia end kursis botaanikaaia sündmustega ja liitu uudiskirjaga

crosschevron-downchevron-leftchevron-rightarrow-uparrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram