Kassa 11-16, avamaa 11-16, kasvuhooned 11-16

Õuevõimlemine 7. mail

Avaldatud: 27.04.23

Tallinna Botaanikaaed ja võimlemisühing Idla Eesti Selts jätkavad toredat traditsiooni ja kutsuvad huvilisi Idla õuevõimlemise tundi, mis sel korral toimub pühapäeval, 07. mail kell 16.00.

 

Osalemine õuevõimlemise tunnis on botaanikaaia sissepääsupiletiga.

Pane end kirja sellel lingil.

 

Kunagise Eesti võimlemise suurkuju Ernst Idla loodud liikumismetoodika on dünaamiline, lihtne, haarav ega eelda mingit eriettevalmistust. Idla võimlemise eesmärgiks on tervis ja elurõõm, keha valitsemine, koordinatsioon, heaolu. Harjutusi tehakse nii kombineeritult liikumisel muusika saatel ja ka lihtharjutustena. Vahendina kasutatakse palle, mis lisab tundi alati mõnusat elevust.

Maikuine õitsev ja linnulaulu täis Botaanikaaed pakub ka rohkelt silmailu. Lisaks võimlemisele saab tutvuda kogu Botaanikaaia näituste ja aedade alaga.

Õuevõimlemise tunde viivad läbi litsentseeritud Idla juhendajad Kai Randrüüt ja Lilja Normak.

Kai Randrüüt on tunnustatud Idla metoodika koolitaja, juhendaja ja treenerite mentor. Ta on olnud Idla metoodika Eestisse toomise eestvedaja ning panustanud selle võimlemissüsteemi hoidmisesse ja arengusse. Ta on tegev ka suurte võimlemispidude korraldajana.

Lilja Normak on olnud Idla võimlemise juures aastast 2014. Ta kuulub Idla Eesti Seltsi juhatusse ning juhendab Idla võimlemisrühma Tallinnas.

Koguneme botaanikaaia peaväravas 07. mail kell 15.50-16.00.
Lisainfo: 51 72 113

 

Tule ja ammuta head energiat Idla pargivõimlemisega!

Veel sündmuseid

Hoia end kursis botaanikaaia sündmustega ja liitu uudiskirjaga

crosschevron-downchevron-leftchevron-rightarrow-uparrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram