Külastuskeskus ja kassa 10-19, avamaa 09-20, kasvuhooned 11-19, territoorium suletakse 21.00
Taimekaitse ja haljaspistikud töötuba Tallinna Botaanikaaed
Taimekaitse ja haljaspistikud töötuba Tallinna Botaanikaaed

Taimekaitse ja haljaspistikud 13.-14.09

Avaldatud: 18.06.24

13. ja 14. septembril kell 12.00-14.00 viivad Tallinna Botaanikaaia spetsialistid läbi taimekaitse ja haljaspistikute töötoad.

Sügisel, veel enne kui saak on koristatud, on aeg mõelda uuele hooajale. Tegelikkuses algab taimekaitse uus hooaeg enne, kui eelmine lõppeda jõuab. Juba sügisel paneb aednik aluse järgmise aasta õnnestusmistele. Taimekaitsespetsialist Pille Hermann viib huvilised kell 12.00 jalutuskäigule, kus kõneleb lähemalt sellest, mida õnnestub tublil aednikul järgmise aasta hüvanguks ära teha.

Haljaspistikute tegemine on taimede vegetatiivse paljundamise viis, mis võimaldab saada sordiehtsaid järglasi. Samuti aitab selline meetod talvitada armsaks saanud, aga suvega liiga suureks kasvanud taimi, mis meie kliimatingimustes õues talvel ära surevad. Aednik Tiina Marjapuu juhendamisel vaatame töötoas algusega kell 13.00 üle vajalikud vahendid, lihtsamad töövõtted ja harjutame kätt.

Jalutuskäik toimub avamaal. Kogunemine peasissepääsu juures.
Haljaspistikute töötuba toimub Palmimaja õppeklassis. Osalejate arv piiratud.

Üritusele pääseb botaanikaaia tavapiletiga.

Veel sündmuseid

Hoia end kursis botaanikaaia sündmustega ja liitu uudiskirjaga

crosschevron-downchevron-leftchevron-rightarrow-uparrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram