Külastuskeskus ja kassa 10-19, avamaa 09-20, kasvuhooned 11-19, territoorium suletakse 21.00

Toataimede näitus 14. – 20. juunil

Avaldatud: 26.05.21

Näitusel näeb populaarseid ja vähemtuntud toataimi erakollektsionääridelt. Näituse üks osalejaid on tuntud kaktusekollektsionäär Harri Poom. Näha saab 50 erinevat liiki ja sorti kaktuseid ning teisi sukulente ehk turdtaimi nagu piimalilled, stapeeliad, adeeniumid, alloodiad, havortia jt.

Näitusel eksponeeritakse gesneerialiste sugukonnast esmakordselt 10 sorti gloksiiniaid, keerdviljakuid, leitselilli, 50 sorti miniatuurseid säntpooliaid, kokku enam kui 100 sorti ja liiki.

Tutvustatakse võimalust kasvatada toidutaimi aknalaual. Aed aknalaual võimaldab kasvatada madalaid kibedaid paprikaid, mida on kohapeal 10 sorti, harilikke paprikaid 15 sorti ja baklažaane 10 sorti.

Näituse ajal saab küsida taimekasvatuse kohta ning müügil on kaktused, adeeniumid, säntpooliad, pelargoonid, harilikud paprikad ja baklažaanid.

Tallinna Botaanikaaed on avatud iga päev kell 10 – 19, näituseala Palmimaja konverentsisaalis kell 11 – 19.

Veel uudiseid

Hoia end kursis botaanikaaia sündmustega ja liitu uudiskirjaga

crosschevron-downchevron-leftchevron-rightarrow-uparrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram