Inimesed

Inimesed

Administratsioon
Direktor Urve Sinijärv urve.sinijarv@botaanikaaed.ee 606 2661
Direktori asetäitja Silja Konsa silja.konsa@botaanikaaed.ee 505 5933
Maastikuarhitekt Kersti Lootus kersti.lootus@botaanikaaed.ee 606 2689
Personalijuht Annely Vaikre annely.vaikre@botaanikaaed.ee 5300 5953
Turundus- ja kommunikatsioonijuht Annika Lepp annika.lepp@botaanikaaed.ee 5299080
Müügijuht Marika Leetmaa marika.leetmaa@botaanikaaed.ee 5919 1797
Büroojuht Piret Õun piret.oun@botaanikaaed.ee 5380 3575
Kassapidaja- klienditeenindaja Maria Strukova maria.strukova@botaanikaaed.ee 606 2666
Kassapidaja- klienditeenindaja Külli Mars kylli.mars@botaanikaaed.ee 606 2666

 

Teadus- ja haridusosakond
Osakonnajuhataja Siiri Liiv siiri.liiv@botaanikaaed.ee 5663 5238
Teadur Mari Tilk mari.tilk@botaanikaaed.ee 606 2699
Teadur Rein Kalamees rein.kalamees@botaanikaaed.ee 606 2699
Nooremteadur Maris Rattur (tööleping peatatud)
Nooremteadur Iti Jürjendal iti.jurjendal@botaanikaaed.ee 606 2699
Botaanik Urmas Laansoo urmas.laansoo@botaanikaaed.ee 606 2698
Меtoodik Tiia Jaanus tiia.jaanus@botaanikaaed.ee 606 2671
Меtoodik (raamatukogu) Andres Tõnisson andres.tonisson@botaanikaaed.ee 606 2669
Меtoodik Marit Kasemets marit.kasemets@botaanikaaed.ee 606 2663
Меtoodik Krista Kaur krista.kaur@botaanikaaed.ee 5557 5570
Меtoodik Eliko Petser eliko.petser@botaanikaaed.ee 5326 4570
Kuraator Merlyn Pajur merlyn.pajur@botaanikaaed.ee 606 2673
Lihhenoloog Liis Marmor-Ohtla liis.marmor-ohtla@botaanikaaed.ee
Spetsialist Tiiu Kupper tiiu.kupper@botaanikaaed.ee 606 2662

 

Avamaakollektsioonide osakond
Osakonnajuhataja Anne Jaakson anne.jaakson@botaanikaaed.ee pojengid 523 6373
Peadendroloog Olev Abner olev.abner@botaanikaaed.ee puud ja põõsad 606 2675
Dendroloog Tõnu Rähn tonu.rahn@botaanikaaed.ee puud ja põõsad 606 2674
Dendroloog Piret Kümmel piret.kymmel@botaanikaaed.ee
Dendroloog Evelyn Hiielo evelyn.hiielo@botaanikaaed.ee
Taimekaitsespetsialist Pille Hermann pille.hermann@botaanikaaed.ee püsililled 5306 2503
Vanemaednik Anu Kaur anu.kaur@botaanikaaed.ee puud ja põõsad 606 2693
Vanemaednik Liivi Mäekallas liivi.maekallas@botaanikaaed.ee niidud, murud 606 2677
Vanemaednik Heli Russak heli.russak@botaanikaaed.ee iirised, päevaliiliad,
floksid, astilbed
606 2676
Vanemaednik Toomas Türk toomas.turk@botaanikaaed.ee roosid 606 2688
Vanemaednik Ave Visnapuu ave.visnapuu@botaanikaaed.ee suvelilled, püsililled, tarbetaimed,
sibullilled, kõrrelised
Vanemaednik Krista Kirotar krista.kirotar@botaanikaaed.ee mägitaimed 606 2676
Vanemaednik Marit Mäesaar marit.maesaar@botaanikaaed.ee sibullilled 606 2677
Aednik Mare Raidma mare.raidma@botaanikaaed.ee 606 2688
Aednik (Saaremaa) Ain Vammus ain.vammus@botaanikaaed.ee puud ja põõsad 457 6345
Aednik Sille Janson sille.janson@botaanikaaed.ee puud ja põõsad 606 2688
Aednik (Saaremaa) Marju Zirk puud ja põõsad 457 6345
Aednik Tiina Marjapuu tiina.marjapuu@botaanikaaed.ee tarbetaimed 606 2677

 

Troopiliste ja subtroopiliste taimede osakond
Osakonnajuhataja Jaan Mettik jaan.mettik@botaanikaaed.ee 5300 3636
Vanemaednik Eevi Siibak eevi.siibak@botaanikaaed.ee 5817 4795
Vanemaedniku kt Anu Birnbaum anu.birnbaum@botaanikaaed.ee 606 2682
Aednik Helle Dikker helle.dikker@botaanikaaed.ee 606 2691
Aednik Lilian Nolling lilian.nolling@botaanikaaed.ee 606 2682
Aednik Ingrid Mägar ingrid.magar@botaanikaaed.ee 606 2691
Aednik Ly Mik ly.mik@botaanikaaed.ee 606 2691

 

Haldus- ja tehnikaosakond
Osakonnajuhataja Urmo Sitsi urmo.sitsi@botaanikaaed.ee 526 7697
Tehniline juht Enno Aid enno.aid@botaanikaaed.ee 5622 5047
Oskustööline Aavo Karileet 5648 8306
Oskustööline Virgo Saar virgo.saar@botaanikaaed.ee
Majahoidja Aare Vessmann
Majahoidja Natalia Isatsenko
Majahoidja Irina Terentjeva