Inimesed

Inimesed

Administratsioon
Direktor Urve Sinijärv urve.sinijarv@botaanikaaed.ee 606 2679
Direktori asetäitja Silja Konsa silja.konsa@botaanikaaed.ee 606 2665
Büroojuht Piret Õun piret.oun@botaanikaaed.ee 606 2679
Personalijuht Annely Vaikre annely.vaikre@botaanikaaed.ee 606 2680
Turundus- ja kommunikatsioonijuht Marika Leetmaa marika.leetmaa@botaanikaaed.ee 606 2660
Maastikuarhitekt Kersti Lootus kersti.lootus@botaanikaaed.ee 606 2689
Kassapidaja- klienditeenindaja Külli Mars kylli.mars@botaanikaaed.ee 606 2666
Kassapidaja- klienditeenindaja Maria Strukova maria.strukova@botaanikaaed.ee 606 2666

 

Teadus- ja haridusosakond
Osakonna juhataja Siiri Liiv siiri.liiv@botaanikaaed.ee 606 2685
Меtoodik Urmas Laansoo urmas.laansoo@botaanikaaed.ee 606 2698
Меtoodik Marit Kasemets marit.kasemets@botaanikaaed.ee 606 2663
Меtoodik Krista Kaur krista.kaur@botaanikaaed.ee 606 2671
Меtoodik Karin Evik karin.evik@botaanikaaed.ee 606 2669
Меtoodik Eliko Petser eliko.petser@botaanikaaed.ee 606 2663
Меtoodik Tiia Jaanus tiia.jaanus@botaanikaaed.ee 606 2671
Herbaariumi kuraator Merlyn Pajur merlyn.pajur@botaanikaaed.ee 606 2673
Vanemteadur Ruth Aguraiuja ruth.aguraiuja@botaanikaaed.ee 606 2699
Nooremteadur Iti Jürjendal iti.jurjendal@botaanikaaed.ee 606 2699
Teadur Mari Tilk mari.tilk@botaanikaaed.ee 606 2699
Spetsialist Leiti Kannuke leiti.kannuke@botaanikaaed.ee 606 2662

 

Avamaakollektsioonide osakond
Osakonnajuhataja Anne Jaakson  anne.jaakson@botaanikaaed.ee pojengid 606 2678
Peadendroloog Olev Abner olev.abner@botaanikaaed.ee puud ja põõsad 606 2675
Dendroloog Tõnu Rähn tonu.rahn@botaanikaaed.ee puud ja põõsad 606 2674
Taimekaitsespetsialist Pille Hermann pille.hermann@botaanikaaed.ee püsililled 606 2689
Vanemaednik Anu Kaur anu.kaur@botaanikaaed.ee puud ja põõsad 606 2693
Vanemaednik Toomas Türk toomas.turk@botaanikaaed.ee roosid 606 2688
Vanemaednik Liivi Mäekallas  liivi.maekallas@botaanikaaed.ee niidud, murud 606 2677
Vanemaednik Heli Russak heli.russak@botaanikaaed.ee iirised, päevaliiliad,
floksid, astilbed
606 2676
Vanemaednik Ave Visnapuu ave.visnapuu@botaanikaaed.ee suvelilled, püsililled, tarbetaimed,
sibullilled, kõrrelised
Vanemaednik Krista Kirotar krista.kirotar@botaanikaaed.ee mägitaimed 606 2676
Vanemaednik Marit Mäesaar marit.maesaar@botaanikaaed.ee sibullilled 606 2677
Aednik Sille Janson sille.janson@botaanikaaed.ee puud ja põõsad 606 2688
Aednik Tiina Marjapuu tiina.marjapuu@botaanikaaed.ee tarbetaimed 606 2677
Aednik Mare Raidma mare.raidma@botaanikaaed.ee 606 2688
Aednik (Saaremaa) Marju Zirk puud ja põõsad 457 6345
Aednik (Saaremaa) Ain Vammus ain.vammus@botaanikaaed.ee puud ja põõsad 457 6345

 

Troopiliste ja subtroopiliste taimede osakond
Osakonnajuhataja Jaan Mettik jaan.mettik@botaanikaaed.ee 606 2667
Vanemaednik Eevi Siibak eevi.siibak@botaanikaaed.ee 606 2682
Vanemaedniku kt Anu Birnbaum anu.birnbaum@botaanikaaed.ee 606 2682
Aednik Helle Dikker helle.dikker@botaanikaaed.ee 606 2691
Aednik Lilian Nolling lilian.nolling@botaanikaaed.ee 606 2682
Aednik Ingrid Mägar ingrid.magar@botaanikaaed.ee 606 2691
Aednik Ly Mik ly.mik@botaanikaaed.ee 606 2691

 

Haldus- ja tehnikaosakond
Osakonnajuhataja Urmo Sitsi urmo.sitsi@botaanikaaed.ee 606 2670
Tehniline juht Enno Aid enno.aid@botaanikaaed.ee 606 2670
Oskustööline Aavo Karileet
Oskustööline Taivo Hanni
Majahoidja Irina Terentjeva
Majahoidja Margus Norvik
Majahoidja Dmytro Sydorenko
Majahoidja Natalia Isatsenko