Inimesed

Inimesed

Administratsioon
Direktor Urve Sinijärv urve.sinijarv@botaanikaaed.ee 606 2679
Direktori asetäitja Silja Konsa silja.konsa@botaanikaaed.ee 606 2665
Büroojuht Piret Bachmann-Pukk piret.pukk@botaanikaaed.ee 606 2679
Personalijuht Annely Vaikre annely.vaikre@botaanikaaed.ee 606 2680
Turundus- ja kommunikatsioonijuht Owe Petersell owe.petersell@botaanikaaed.ee 606 2660
Maastikuarhitekt Kersti Lootus kersti.lootus@botaanikaaed.ee 606 2689
Kassapidaja- klienditeenindaja Külli Mars kylli.mars@botaanikaaed.ee 606 2666
Kassapidaja- klienditeenindaja Krista Hansmitt krista.hansmitt@botaanikaaed.ee 606 2666
Teadus- ja haridusosakond
Osakonnajuhataja Siiri Liiv siiri.liiv@botaanikaaed.ee 606 2685
Metoodik Urmas Laansoo urmas.laansoo@botaanikaaed.ee 606 2698
Metoodik Marit Kasemets marit.kasemets@botaanikaaed.ee 606 2663
Metoodik Krista Kaur krista.kaur@botaanikaaed.ee 606 2671
Metoodik Karin Evik  karin.evik@botaanikaaed.ee 606 2669
Metoodik Eliko Petser eliko.petser@botaanikaaed.ee 606 2663
Metoodik Tiia Jaanus tiia.jaanus@botaanikaaed.ee 606 2671
Herbaariumi kuraator Merlyn Pajur merlyn.pajur@botaanikaaed.ee 606 2673
Vanemteadur Ruth Aguraiuja ruth.aguraiuja@botaanikaaed.ee 606 2699
Nooremteadur Maris Rattur maris.rattur@botaanikaaed.ee 606 2699
Teadur Mari Tilk mari.tilk@botaanikaaed.ee 606 2699
Preparaator Mare Raidma mare.raidma@botaanikaaed.ee 606 2688
Avamaakollektsioonide osakond
Osakonnajuhataja pojengid Anne Jaakson  anne.jaakson@botaanikaaed.ee 606 2678
Peadendroloog puud ja põõsad Olev Abner olev.abner@botaanikaaed.ee 606 2675
Dendroloog puud ja põõsad Tõnu Rähn tonu.rahn@botaanikaaed.ee 606 2674
Taimekaitsespetsialist püsililled Pille Hermann pille.hermann@botaanikaaed.ee 606 2689
Vanemaednik puud ja põõsad Anu Kaur anu.kaur@botaanikaaed.ee 606 2693
Vanemaednik roosid Toomas Türk toomas.turk@botaanikaaed.ee 606 2688
Vanemaednik suvelilled, püsililled,
niidud
Jaanika Altraja  jaanika.altraja@botaanikaaed.ee 606 2677
Vanemaednik iirised, päevaliiliad,
floksid, astilbed
Heli Russak heli.russak@botaanikaaed.ee 606 2676
Vanemaednik tarbetaimed, sibullilled,
kõrrelised
Ave Visnapuu ave.visnapuu@botaanikaaed.ee 606 2677
Vanemaednik mägitaimed Krista Kirotar krista.kirotar@botaanikaaed.ee 606 2676
Vanemaednik sibullilled Marit Mäesaar marit.maesaar@botaanikaaed.ee 606 2677
Aednik puud ja põõsad Sille Janson sille.janson@botaanikaaed.ee 606 2688
Aednik tarbetaimed Tiina Marjapuu tiina.marjapuu@botaanikaaed.ee 606 2677
Aednik (Saaremaa) puud ja põõsad Marju Zirk 457 6345
Aednik (Saaremaa) puud ja põõsad Ain Vammus ain.vammus@botaanikaaed.ee 457 6345
Troopiliste- ja subtroopiliste taimede osakond
Osakonnajuhataja Jaan Mettik jaan.mettik@botaanikaaed.ee 606 2667
Vanemaednik Eevi Siibak eevi.siibak@botaanikaaed.ee 606 2682
Vanemaednik Mirjam Pullerits mirjam.pullerits@botaanikaaed.ee 606 2667
Aednik Helle Dikker helle.dikker@botaanikaaed.ee 606 2691
Aednik Anu Birnbaum anu.birnbaum@botaanikaaed.ee 606 2682
Aednik Ingrid Mägar ingrid.magar@botaanikaaed.ee 606 2691
Aednik Ly Mik ly.mik@botaanikaaed.ee 606 2691
Haldus- ja tehnikaosakond
Osakonnajuhataja Urmo Sitsi urmo.sitsi@botaanikaaed.ee 606 2670
Tehniline juht Enno Aid enno.aid@botaanikaaed.ee 606 2670
Oskustööline Aavo Karileet
Oskustööline Taivo Hanni
Oskustööline
Majahoidja Margus Norvik
Majahoidja Dmytro Sydorenko
Majahoidja Natalia Isatsenko
Majahoidja Irina Terentjeva